Desery Bez Cukru.pl – Co tu znajdziesz?

deserybezcukru.pl-zacznij-od-tego

Cieszę się, że tu jesteś! Usiądź wygodnie z filiżanką kawy i rozgość się. Będzie dużo słodyczy, ale zero dodanego cukru. W końcu są to desery bez cukru 🙂

Desery bez cukru? To co w zamian?

Na moim blogu znajdziesz przepisy na desery bez cukru białego. Do słodzenia dodaję przede wszystkim miód, syrop klonowy, banany, daktyle. Nie używam innych zamienników cukru takich jak cukier brązowy, kokosowy, brzozowy (ksylitol) czy erytrytol.

Kategorie

Każdy przepis zawsze przydzielam do kilku kategorii.
Pierwsza oznacza rodzaj deseru (ciastka, ciasta, torty, desery).
Druga kategoria jest związana ze sposobem wykonania (na szybko, z zamrażarki, z lodówki, z pieczeniem, bez pieczenia).
Trzecia jest związana z użytymi składnikami (z owocami, z czekoladą).

Przepisy na desery bez cukru

Nie może zabraknąć przepisów 🙂 Każdy przepis staram się opisać bardzo dokładnie krok po kroku oraz, jeśli to możliwe, zamieścić zdjęcia lub grafiki. Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet najprostszy przepis może nie wyjść, więc w miarę możliwości zamieszczam informacje na temat tego, co może pójść nie tak i jak temu zapobiec albo uratować zaistniałą sytuację.

Kontakt

Jeśli masz chwilkę czasu i ochotę, to napisz do mnie. Chętnie dowiem się o Twojej przygodzie z deserami bez cukru. A może czegoś zabrakło w przepisie lub masz jakieś pytania lub sugestie? Pisz śmiało 🙂 paulina@deserybezcukru.pl lub poprzez formularz kontaktowy.